کار ما کمک به حضور و رشد کسب و کار شما در فضای مجازی است

_____ خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ تمشک _____

طراحی سایت

راه اندازی سایت اولین و مهمترین قدم برای پیشرفت در کسب و کار شماست. طراحی سایت شما باید بر اساس اصول سئو و زیبایی بصری طراحی شود تا بتوانید خیلی سریع به نتایج دلخواه خودتان برسید و از رقبای خود یک گام جلوتر باشید.

سئو سایت

یکی از لازمه‌های رونق هر کسب‌وکاری که بصورت آنلاین فعالیت می‌کند، سئو سایت است که باید برای آن یک استراتژی جامع و قوی تدوین شود. اما قبل از آن، آنالیزهای لازم از جمله بررسی رقبا و کلمات کلیدی باید بدرستی انجام شوند.

مشاوره سئو

با دریافت مشاوره اصولی سئو، می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن از رقبای خود پیشی بگیرید و وقت و هزینه خود را روی مسائل مهم‌تری از وب سایت خود متمرکز کنید، تا به رتبه بسیار خوبی در گوگل دست پیدا کنید.

بازاریابی دیجیتال

بعد از طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی، تدوین استراتژی سئو و انجام آن بر اساس اصول ذکر شده، نوبت به بازاریابی و فروش خدمات و محصولات شما از طریق اینفلوئنسر مارکتینگ، طراحی کمپین تبلیغاتی، مشاوره دیجیتال‌ مارکتینگ و تدوین استراتژی دیجیتال‌ مارکتینگ می‌رسد.

تحلیل سئو سایت

دنیای امروزه عصر تحلیل داده‌ها و آنالیز است. هر مورد کوچکی ثبت و تحلیل می شود. با آنالیز و تحلیل رقبا و وب سایت خود می‌توانید به یک استراتژی بی نقص دست پیدا کنید. که راه را برای رسیدن به هدفتان هموارتر کند.

تدوین استراتژی سئو

با تدوین استراتژی سئو می‌توانیم به اهداف تجاری و بازاریابی کسب‌ و کارمان مانند: بهبود رتبه در نتایج گوگل، جذب بازدید بیشتر، تقویت برند، افزایش فروش و درآمد، بهبود نرخ تبدیل و بازگشت سرمایه، استفاده بهتر از منابع انسانی و سایر اهداف کسب‌ و کار دست پیدا کنیم.

بدون درنگ

مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ

نیاز به مشاوره داری؟

فقط کافیه فرم زیر رو پُر کنی

یا دکمه تماس با ما رو بزنی!